O nas

pies i kot

Pies & Kot – z miłości do zwierząt

W myśl tej zasady staramy się, aby każdy mógł zrobić staranne zakupy w miejscu, w którym zwierzaki otrzymują 100% miłości i uwagi. Naszym priorytetem jest stworzenie atmosfery, w której każdy odwiedzający nas klient będzie czuł się swobodnie. Gwarantujemy jak najbardziej rzetelną poradę, miłą obsługą oraz różnorodność towaru o istotnie wysokiej jakości.

Zgodnie z popularnym pytaniem: „Po co przepłacać?” stworzyliśmy również karty stałego klienta dla opiekunów wszystkich zwierzaków. Doceniamy to, że do nas wracacie. Podczas robienia zakupów nie tylko zbierasz środki na karcie stałego klienta, ale również możesz otrzymać od nas miłą niespodziankę. Jaką? Po odpowiedź na to pytanie zapraszamy osobiście, jesteśmy przy ul. Kraszewskiego 10 w Siedlcach.

W każdej chwili możesz również poznać naszą społeczność odwiedzając nas w mediach, na Facebooku oraz Instagramie. To właśnie tam możesz dzielić się przeżyciami, udzielać rad innym i szukać odpowiedzi na wszelkie pytania. Serdecznie zapraszamy!

Darmowe konsultacje

W naszym centrum zoologicznym każdy pupil może liczyć na darmowe konsultacje ze specjalistami weterynarii, które odbywają się raz w miesiącu.

Wszystko czego potrzebujesz

Robimy wszystko co w naszej mocy, aby życie zarówno zwierząt jak i ich opiekunów było prostsze, przyjemniejsze i szczęśliwe do granic możliwości. Nieważne czy Twój pupil jest akwariowym, skrzydlatym czy czworonożnym przyjacielem – zawsze znajdziemy rozwiązanie na każdy problem!

Oferta i konkursy

W naszej ofercie posiadamy sprawdzone produkty znanych marek, miłą obsługę oraz wiele ciekawych promocji i konkursów. Mamy nadzieję, że razem z Wami – naszymi klientami – uda nam się udoskonalić każdy element „Psa i Kota”.
Zadowolenie klientów
98%
Zrealizowane zamówienia
100%
Miłość do zwierząt
100%